Blog

Nové nosné držáky FV a solárních panelů TAKÉ JAKO ZÁCHYTNÝ SYSTÉM

20. 2. 2023 7

V čem se liší naše nosné kotvicí body ROOFIX fv od řešeních, které již na trhu existují? Jak náš systém funguje? Jak vypadá spolupráce?

Více

Jaké změny nás čekají se začátkem roku?

20. 12. 2022

Jaké novinky přineseme v novém roce? Ta hlavní změna se týká všech úzkých sloupků.

Více

Nová kotvení do sendvičového panelu: proč jsou lepší?

15. 9. 2022

Přes léto jsme odlaďovali zcela nová kotvení do sendvičového panelu. Jejich montáž je snazší a jejich použití vede k udržitelnější architektuře. V čem se liší od těch původních?

Více

Termoizolační krytka: zaměřeno na tepelné mosty

12. 5. 2022

Tepelné mosty. Všichni se bezpochyby shodneme na tom, že i když v praxi existují vždy a nelze je zcela přerušit, nikdy nás nepřestanou trápit. I my jsme hledali způsob, jak je co nejefektivněji redukovat. Představujeme vám naše technické řešení – termoizolační krytky.

Více

Jištění na žebřících: cenové srovnání variant

11. 4. 2022

Jak lze řešit bezpečný výlez na střechu? Možnosti se nabízejí hned dvě; a to buď instalací bezpečnostního koše, anebo záchytného systému. Kterou variantu ovšem zvolit?

Více

Školíme na záchytný systém. Jak to probíhalo u LS Systém?

8. 3. 2022

Začátkem března jsme školili v rámci akce pro zákazníky firmy LS Systém. Zaměřili jsme se jak na teorii, tak praxi. Kromě prezentace jsme si připravili i praktickou ukázku...

Více

Rostoucí ceny oceli

19. 2. 2021

Všichni, kdo dělají s ocelí, v posledních týdnech pozorují její rostoucí cenu. Tento trend se samozřejmě dotýká i naší společnosti, avšak i nadále pevně věříme, že budeme schopni stávající ceny udržet, třebaže je nárůst ve srovnání s lednem 2020 až 40%.

Zkusíme tady lehce zanalyzovat, co se to…

Více

Návod na užívání záchytného systému

19. 3. 2020

Tento článek je pouze návodem na používání záchytného systému. Pro práci ve výškách je nutné se nechat proškolit specializovaným BOZP technikem.

Více

Když chcete montovat sami

26. 11. 2019

Níže naleznete infografiku, která znázorňuje průběh velkoobchodní spolupráce od poptávky až po předání, kdy vám pouze dodáme kotvicí body a samotnou realizaci (montáž) provádíte již samostatně. Samozřejmě je potřeba být proškolen přímo našimi pracovníky.

Více

OOPP k záchytnému systému

13. 11. 2019

Pro osobní ochranné pracovní prostředky se používá zkratka "OOPP". Osobními ochrannými pracovními prostředky rozumíme takové pracovní nástroje, které chrání zaměstnance před riziky při vykonávání pracovní činnosti.

Více

Nahoru