Blog

Popis záchytného systému

16. 10. 2019

Co musíme vědět, abychom určili vhodné kotvicí body záchytného systému, jaké jsou nejčastější přešlapy v návrzích záchytných systémů a mnohem více se dozvíte níže. Kotvicí body Kotvicí bod se skládá z podstavy a

Více

Navrhování záchytného systému

27. 6. 2019

Při jakémkoli pohybu na střeše, ať už se jedná o pravidelnou údržbu střechy, shazování sněhu, revizní činnost, kontrolu střešního pláště nebo jakékoli jiné aktivity, je nutné chránit osoby pohybující se po střechách v rizikových zónách proti

Více

Pohyb na záchytném systému

4. 6. 2019

Jakub Kopřiva: "...pro zajištění správného používání záchytného systému a OOPP je nezbytné absolvovat školení! Ať už od nás jako od výrobce záchytného systému nebo od technika BOZP.

Více

Další možnosti zabezpečení střechy proti pádu

27. 4. 2019

V tomto článku zmíníme další možnosti zabezpečení osob na střechách proti pádu a budeme se věnovat jejich výhodám a nevýhodám. V zásadě lze rozdělit zabezpečení střech proti pádu do dvou základních kategorií: Přenosné (dočasné)

Více

Kotvicí bod a jeho parametry

19. 4. 2019

Jak určit správnou výšku kotvicího bodu? Na co si dát pozor při kotvení do různých druhů podkladů? Jak správně provádět sondy a výtažné zkoušky?

Více

Nahoru