Vořech roku 2023: Od poptávky po předání za 5 hodin. Jak jsme stihli rychlo-zakázku záchytného systému včetně školení zadáčo?

Tahle zakázka hořela stejně jako koudel u zadku jednoho už tak trochu zoufalého střechaře. Potřeboval urgentně dodat záchytný systém. Ještě ten den. Jinak finito, hotovo, šlus. A my máme zachraňování zadků tak nějak v popisu práce, to se ví. Navíc nejsme padavky a díky záchytňáku se nikdy nikam nepropadáme. Ani panice. Ale tohle byl trochu vořech. Jak jsme ho rozlouskli?

To si tak popíjíte ranní kávičku, lenochodím tempem zvednete drnčící telefon, vykulíte oči, vystřelíte ze židle, popotáhnete silácky ROOFIXí fusky a s trochou chlapské hysterie přeskakujícím hlasem překřičíte všechny zdi od kanclu po výrobu: Přijmout zakázku, vyrobit 17 kotvicích bodů, proškolit na montáž a předat zakázku – dneskaaaa!

urgentní případ Roofix

 

Úkol: Během pár hodin přijmout, vyřídit a předat zakázku

Střechař potřeboval vyrobit 17 kotvicích bodů do OSB a zaučit na montáž záchytného systému. Pohoda – za běžných okolností. Vořech – když to potřebujete všechno stihnout během několika hodin.

A to jsme ještě neměli v týmu Svařáka! Ten teď sloupky vyrábí 3x rychleji než tenkrát. Navíc neodmlouvá a maká s robotickou přesností. Jak to dělá, prásknul v rozhovoru.

 

Řešení: Povolat Rychlou ROOFIXí Rotu a urgent zvládnout s prstem v nose

Takhle… S prstem v nose to úplně nebylo. Byla to výzva pro školitele, techniky i výrobu. Naštěstí nastoupila naše RRR (Rychlá ROOFIXí Rota), připravená kdykoli hasit urgenty a snášet zákazníkům modré z nebe. Navíc máme výrobu i kancly na jednom místě, a tak befél dofrčel rychle a bez komunikačního šumu.

Než k nám zákazník z Brna dojel, bleskurychle se zadalo do výroby 17 sloupků a RRR jela jako fretka. Zákazníka jsme na přivítanou po dlouhé cestě pohostili kávičkou a chlebíčkem a zdarma ho proškolili na montáž záchytného systému do OSB desky. A voilà. Po 5 hodinách od poptávky předáváme proškolenému střechaři hotovou zakázku a 17 ještě teplých kotvicích bodů. Nadupaní vědomostmi mohli vyrazit klíďo píďo rovnou montovat zakázku. Hip Hip hurá!

Co z toho plyne? Jsme připraveni vám kdykoli zachránit zadek a vyřešíme během pár hodin i akutku. Ať už jde o problém přímo na střeše, komplikovanou střechu a netradiční montáž nebo třeba expresní zakázku.

Proškolíme zadáčo i vás! Fakticky – na navrhování, montáž nebo třeba užívání záchytného systému. Jo, a mimochodem, školicí centrum jsme od té doby pěkně vymazlili. Fotky před a po (včetně figurín bez trenclí) prostě musíte vidět.

 

Kontakty na Rychlou Roofixí Rotu

Aleš Kořínek, technický ředitel Roofix

Aleš Kořínek
technický ředitel
tel.: +420 608 840 012
e-mail: ales.korinek@roofix.cz

Vojtěch Jirout, koordinátor velkoobchodních zakázek Roofix

Vojtěch Jirout
vedoucí výroby - zajištění dodávek
tel.: +420 725 154 720
e-mail: vojtech.jirout@roofix.cz

Jiří Jura, školitel Roofix Jiří Jura
školitel
tel.: +420 730 899 740
e-mail: skolitel@roofix.cz

ROOFIX Vořech roku 2023

 

 

Zajímá vás, jaké vořechy jsme loni (vy)řešili? Sledujte naše příběhy z praxe :).

Späť na prehľad

Prejsť na začiatok