VELETRH ROOFIX 2024: Víc adrenalinu, víc smíchu, víc všeho!

Naše 2. veletržní. To už není premiéra, kde se ledasco odpustí, jak jsme si uvědomili. A tak jsme vytáhli veškerá vaše přání a připomínky z loňského roku (Málo tomboly? No dobře, máte to mít!), aby byl 2. ročník o něco lepší, a se staženýma půlkama jsme určili datum, 14. června! Datum bylo vytesáno do kamene a hosti sezváni, teď už není cesty zpět!

51 účastníků z 27 firem se sjelo na základnu v Lázních Bohdaneč, aby si užilo 5 hodin zábavy, dobrého jídla, zajímavých lidí… anebo je možná zlákala vidina zakopaného pokladu. A když se všichni nahrnuli do našeho nového školícího centra, u srdíčka nás zahřálo dojetím (anebo proto, že venku byla kosa).

Šéf Kuba to celé… neuvedl. Slova se horlivě ujali moderátoři Ďurda s Ivanou, kteří si humorem sedli asi jako Karel Šíp a Bolek Polívka, a osvětlili nám, co nás čeká. Na programu bylo představení novinek a chystaných změn, překvapení lahodící oku (nebo dvěma), 3 soutěžní stanoviště, 3 nesoutěžní stanoviště, hodokvas, testování účinků dynamických sil, to proložené spoustou neformální zábavy a pokecu a na závěr vyhlášení vítězů. Fíha, dá se to všechno stihnout? Ale dá. Naprostá brnkačka.

Veletrh ROOFIX 2024 moderátoři Ďurda a Ivana

Moderátoři dne

Z novinek šéf Kuba a Ondra (vedoucí marketingu) představili například nový nástroj pro vlastní tvorbu Předávací dokumentace, který hravě zvládne každý, anebo naši novou appku Roofku, díky níž budete vědět o všem, co se děje, jako první, a která nabízí další super benefity.

Pokud máme vypíchnout jeden okamžik z celé akce, který všechny nadchl, bude to vystoupení Báry Zavadilové (evropské vicemistryně v akrobacii na šálách), už její příjezd vyvolal u mužské ROOFIXí party pozdvižení. „Kdyby takhle pomáhali, když taháme mlíka do schodů,“ nechala se slyšet jedna kolegyně, která pozorovala zápas 10 mužů o 1 kufřík, a my s ní souhlasíme.

Veletrh ROOFIX 2024 Barbora Zavadilová akrobatka

Okouzlující Bára na šálách

Vystoupení Báry všem rozproudilo krev (předně Ďurdovi, který se šálám doposud věnoval jen v zimě) a skvěle tak nastartovalo část stanovišť. Ta soutěžní byla následující:

  1. Montáž kotvicích bodů
  2. Revize záchytného systému
  3. Nerezové lano a jeho natažení

Na stanovišti montáží jsme zjistili, že naši novinku kotvení do trapézového plechu pomocí samovrtných šroubů TEX zvládne 2 ze 2 žen. U revizí jsme se dozvěděli nejčastější problémy, s nimiž se v praxi setkáváme. A u stanoviště s lanem si mohli zájemci pod dozorem školitele Jirky zkusit lano natáhnout.

Veletrh Roofix 2024 montáž

Novinkou od loňského roku byl také info koutek s odborným poradenstvím ohledně OOPP přímo od výrobce, rozpočtářský interaktivní koutek, kde bylo možné zkonzultovat konkrétní projekt, a „helpdesk“ pro novou appku Roofka.

Veletrh ROOFIX 2024 navrhování záchytného systému Veletrh ROOFIX 2024 konzultace návrhu záchytného systému

Letos jsme v jídle vsadili na Dog’n‘Roll a neudělali jsme chybu. Sí! Hambáče a tortilly v mexickém stylu voněly celým areálem a se začínajícím horkem chyběl k dokonalosti snad jen Daniel Nekonečný se svým „La Bamba“.

Veletrh ROOFIX 2024 Dog'n'Roll Veletrh ROOFIX 2024 Dog'n'Roll

Jelikož nám ani jednou jedinkrát nesprchlo, testování produktových novinek hodem 100kilového závaží proběhlo bez jediného zádrhelu. A světe, div se, i ty kotvicí body to ustály!

Počkat, to není to testování!

Veletrh ROOFIX 2024 testování

Tak tohle je správné testování.

A co tombola? Byla? Samozřejmě. A taky další soutěžní disciplíny a nezapomněli jsme ani na zakopaný poklad. My nicméně věříme, že si všichni z akce odnesli nějaký cenný poklad :).

Veletrh Roofix 2024 vyhlášení cen

Vyhlašování vítěze za nejbližší tip váhy kotvicího bodu

A když už jsme nakousli ten poklad, musíme přiznat, že někteří hledali tak intenzivně, že nabídnout jim lopatu, máme už u pergoly vestavěný bazén. Doufáme, že kořist přijde vhod. ;)

Veletrh ROOFIX 2024 hledání zakopaného pokladu Veletrh Roofix 2024 zakopaný poklad

Nalevo lov, napravo kořist

Najdete i letos, kde byl zakopaný poklad? Ani s mapou to účastníci neměli úplně jednoduché.

Veletrh Roofix 2024 mapa

Všem děkujeme za účast i krásná poveletržní slova. A my se budeme těšit zase příště.

„S kolegou jsme se shodli, že se jednalo o jednu z nejlepších firemních akcí, na které jsme doposud byli, ne-li snad nejlepší. Děkujeme za pozvání a za opravdu zajímavý, zábavný a obohacující program.“ (Michal Hasala, HAK PROFI s.r.o.)

 

Zajímá vás, jak vypadal loňský ročník? Přečtěte si náš blog.

Späť na prehľad

Prejsť na začiatok