O nás

Naším posláním je proměnit strach ve štěstí a zachytit vaše pády.

Jsme ryze česká firma, rádi hledáme jednoduchá řešení a inspirujeme se kolem sebe. Zkrátka rádi inovujeme. Smyslem naší práce je zabezpečit bezstarostný a bezpečný pohyb na střechách, garantujeme tak, že čas strávený ve výškách si díky tomu užijete podstatně více.
 

A jak to vlastně začalo?

Jelikož jsme všímaví, postřehli jsme mezeru na trhu, a protože oplýváme skvělými nápady, rozhodli jsme se ji zaplnit. Na podzim roku 2014 tak odstartoval vývoj a certifikace našeho záchytného systému, o rok později už jsme pilovali naše první kotvicí body. Svářeli jsme ostošest a začínali jsme budovat první významné spolupráce.

Dnes? Pod záštitou skupiny BJK Group rosteme nejen v číslech, ale i v našich hodnotách. A třebaže jsme vznikli teprve nedávno, denně vyrážíme montovat či revidovat po celé zemi. A vzhledem k tomu, že jsme cílevědomí, začínáme expandovat i do zahraničí.
 

Kdo jsme?

Naše základna leží v Lázních Bohdaneč obklopena rybníky, ale dávno jsme zjistili, že na nás mají blahodárnější účinky legrace a litry kávy na pracovišti. Chodit do práce nás baví, a to možná právě proto, že místo kytek pěstujeme specifický smysl pro humor. Výhodou je, že když pak někdo odjede na dovču, nemusíme ty kytky vyhazovat.

Status quo je nám cizí, máme neustálou touhu se posouvat dál… a taky se vyzývat na souboje v koulovačkách či synchronizovaném házení balónků.

Firma roku 2023 Pardubický kraj - BJK Group

Chtěli byste u nás pracovat?

Mrkněte, jestli někoho do týmu právě nehledáme.
Chci zkusit svoje štěstí

Naše papíry

Prejsť na začiatok