Velkoobchod

Proč ještě nespolupracujeme?

     Jste živnostník nebo firma?
     Pracujete na stavbách?
     Jste na střeše jako doma?
     A rozeznáte vrtačku od momenťáku?

Ve vlastní režii můžete realizovat vše nebo jen některé činnosti, které si vyberete.

Možná si právě říkáte, že…

 • O záchytných systémech nic nevím.

  Sami víme, že žádný učený z nebe na střechu nespadl, takže rádi poradíme, jak to udělat, aby nespadl ani z ní. Jedeme v tom spolu se vším všudy.

 • Záchytný systém nemám v projektu zakreslený.

  Klidně ho navrhneme za vás, máme vlastní projekci a čmárali jsme už jako děti.

 • Jak mám ale udělat cenovou nabídku?

  Od nás máte vždy k dispozici ceníky, a pokud se vám do toho přeci jen nechce, stačí říct, my jich denně chrlíme pět šest. Cenovky počítáme před spaním místo oveček.

 • Nemám zdání, jak kotvicí body rozmístit.

  Dostanete od nás výkres se všemi potřebnými kótami, v týmu máme několik Rembrandtů v nejlepších letech. A poprvé tam s vámi budeme nejspíš osobně.

 • Dobře, ale co když to špatně namontuju?

  Proškolíme vás - nabízíme i školení na míru… Mimo to máte vždy při ruce naše návody, a to jak textové, grafické, tak i videonávody. A když už na té střeše s vámi budeme při rozmísťování, můžeme se zdržet i na montáž. Vlašák a rohlíky to jistí, no ne?

Blog

Nová kotvení do sendvičového panelu: proč jsou lepší?

15. 9. 2022

Přes léto jsme odlaďovali zcela nová kotvení do sendvičového panelu. Jejich montáž je snazší a jejich použití vede k udržitelnější architektuře. V čem se liší od těch původních?

Více

Termoizolační krytka: zaměřeno na tepelné mosty

12. 5. 2022

Tepelné mosty. Všichni se bezpochyby shodneme na tom, že i když v praxi existují vždy a nelze je zcela přerušit, nikdy nás nepřestanou trápit. I my jsme hledali způsob, jak je co nejefektivněji redukovat. Představujeme vám naše technické řešení – termoizolační krytky.

Více

Jištění na žebřících: cenové srovnání variant

11. 4. 2022

Jak lze řešit bezpečný výlez na střechu? Možnosti se nabízejí hned dvě; a to buď instalací bezpečnostního koše, anebo záchytného systému. Kterou variantu ovšem zvolit?

Více

Nahoru